Ifjúsági eredmények

XI. Jankay általános iskolások békéscsabai versenye

2017. november 18-n rendezték meg a XI. Jankay Tibor általános iskolások békéscsabai versenyét. Négy korcsoportban 44 iskolás mérte össze az erejét. A végeredmény a cikkben olvasható.

Bővebben...

XXVI. Park - kupa

A huszonhatodik megyei korcsoportos egyéni ifjúsági bajnokságra 53 fő nevezett. A legfiatalabb első és második korcsoportban szerepelt a játékosok több mint 7o%-a , itt 7 fordulós svájci versenyben dőltek el a helyezések.

Bővebben...

XI. Orosházi nyílt gyermek sakkbajnokság

A 2017. évi Orosházi Gyermek Sakkbajnokságon 72 gyermek ült asztalhoz. A hat értékelt csoportban szegedi, hódmezővásárhelyi, szarvasi és orosházi elsőségek születtek. A részletes eredményeket a cikkben olvashatják.

Bővebben...

Óvodások Békés Megyei Sakkbajnoksága

Békés megye 8. óvodás sakkbajnokságán 12 óvodás ült asztalhoz, a 6 fordulós, 15-15 perces gondolkodási idővel rendezett svájci versenyen. A győztes Bakos Csongor mögött fél ponttal lemaradva négy játékos is azonos pontszámmal végzett, közöttük a sorrendet a mezőnyérték számítás döntötte el.

Bővebben...

XI. Csabagyöngye nemzetközi gyermek sakkverseny

2017. március 19-én Békéscsabán rendezték a XI. Csabagyöngye nemzetközi gyermek sakkversenyt. Idén is 5 korcsoportban, összesen 86 versenyző ült asztalhoz. A végeredmény a cikkben olvasható.

Bővebben...

Óvodások országos bajnoksága

Az óvodások országos bajnokságára rekord létszámú 60 fő nevezett. A leányok versenyében Polgár Szilvia, a Szeberényi G.A. Evangélikus Óvoda nagycsoportosa a harmadik helyet szerezte meg (felkészítője:Petró József edző). A hat fordulós 15-15 perces idővel megrendezett versenyen Szilvi négy győzelme mellett, sajnos két vereség is becsúszott. Bízzunk benne, hogy a kislánnyal kapcsolatban további szép sakk sikerekről számolhatunk be a jövőben!