Óvodások Sakkbajnoksága

Óvodások Békés Megyei Sakkbajnoksága

Békés megye 8. óvodás sakkbajnokságán 12 óvodás ült asztalhoz, a 6 fordulós, 15-15 perces gondolkodási idővel rendezett svájci versenyen. A győztes Bakos Csongor mögött fél ponttal lemaradva négy játékos is azonos pontszámmal végzett, közöttük a sorrendet a mezőnyérték számítás döntötte el.

Bővebben...

Óvodások országos bajnoksága

Az óvodások országos bajnokságára rekord létszámú 60 fő nevezett. A leányok versenyében Polgár Szilvia, a Szeberényi G.A. Evangélikus Óvoda nagycsoportosa a harmadik helyet szerezte meg (felkészítője:Petró József edző). A hat fordulós 15-15 perces idővel megrendezett versenyen Szilvi négy győzelme mellett, sajnos két vereség is becsúszott. Bízzunk benne, hogy a kislánnyal kapcsolatban további szép sakk sikerekről számolhatunk be a jövőben!

Bővebben...

Békés megye óvodás sakkbajnokságán nyolc óvodás ült asztalhoz és körmérkőzéses versenyben döntötték el a helyezéseket. Kondacs Tamás esélyeshez méltóan szerepelt a „hazai pályán” és 100 %-os teljesítménnyel szerezte meg a bajnoki címet. Krasznai László csak az első helyezettől szenvedett vereséget. Sajnos leány versenyző ebben az évben sem indult.

Bővebben...

Óvodások országos bajnokságán Kondacs Tamás  a Penza ltp-i Óvoda nagycsoportosa a 6. helyen végzett a 41 fiú induló közül (felkészítője Petró József). Tamás a 6 fordulós versenyen négy győzelmet, egy döntetlent ért el, egyszer szenvedett vereséget a vietnami származású Giang Tran Nam-tól, aki 6 ponttal 100%-os teljesítménnyel nyerte el a bajnoki címet

Békés megye óvodás sakkbajnokságán nyolc óvodás ült asztalhoz és körmérkőzéses versenyben döntötték el a helyezéseket. Gyenge Gergő (Németvárosi Óvoda, Gyula) jött, látott és minden ellenfelét legyőzve megnyerte a versenyt. Pocsai Roland egészségügyi problémák miatt a második fordulóban visszalépett. Az óvodások bajnokságán először fordult elő , hogy leány versenyző nem indult.